خانه / جاهای دیدنی قبرس / ترسناک ترین محل اقامت کشور قبرس
ترسناک ترین محل اقامت کشور قبرس
ترسناک ترین محل اقامت کشور قبرس

ترسناک ترین محل اقامت کشور قبرس

در دهه های ۱۹۶۰ و ۱۹۷۰، واروشا در قبرس اتراقگاه تفریحی پرطرفداری کنار دریا بود. سلبریتی هایی مثل الیزابت تیلور، بریژیت داربست و ریچارد برتون از ماه ها قبل بیت های لوکس آن را رزرو می کردند تا بتوانند از تماشای منظره ها رو به یم زهاب لذت برند. ولی همه چیز در جولای ۱۹۷۴ با لاش سپاه ترکیه تبدیل کرد. ۴۵ بلبل نفر غوغا واروشا فرار کردند و این شهر تبدیل به شهر ارواح شد. ولی شبیخون دایم بیرون شهر بی حركت شد و آتش بسی نه زیاد متعسر رد شد. در ادامه در جاهای دیدنی قبرس درمورد ترسناک ترین محل اقامت کشور قبرس بیشتر می گوییم.

ترسناک ترین محل اقامت کشور قبرس

امروزه واروشا بدوی بین قبرس شمالی تحت تسلط ترک ها و گند یونان به سمت قبله است. ساکنین منتظر بودند که به محض رفع بن بست دیپلماتیك بتوانند به آپارتمان های خود برگردند ولی با چشم پوشی بیش از ۴۰ سال، هنوز هم راغب هستند.

این شهر نامیبیایی توسط ساکنین آلمانی در دهه ۱۹۰۰ احداث شد. آن ها در جستجوی الماس به این ناحیه آمدند، و بعد از كمال یافتن غالب آمدن سنگ های ثمین زیر شن و رمل های نامیبیا به مكنت دست جهر کردند. مقدماتی ساکنین از تنعم ابداعی گمشده خود به نوع پروری كاربرد کردند و کازینو، خط تراموا، سالون رقص، دبیرستان و درمانگاه ساختند. در گاه نهایت جنگ عالمگیر دنیایی اول، توجه موقع الماس ها رو به کاهش بود و کولمانسکوپ آخر در سال ۱۹۵۴ انباشته از سکنه شد.

ترسناک ترین محل اقامت کشور قبرس

امروز، این منطقه یکی از جانان ترین اقصا توریستی نامیبیا است. هر سال الوف بازدیدکننده با ادوات جیپ از راه می رسند تا از میان شن های عمیق تردد کنند و منزل ساختمان های متروکه را تماشا کنند. این ناحیه علاوه براین به آدرس محیطی برای ساخت فیلم ها و عکس برداری های اضافه كاربرد شده است. در سال ۲۰۱۱، اگنس دین مدل اسمی انگلیسی راجع به حساب ستاندن چند عکس از باب نشریه دفتر تنها Vogue به ایدون آمد. جانباز از عمارت ساخت های کولمانسکوپ اینك تقریبا به طور کامل در شن فرو رفته اند. بازدیدکنندگاه فقره سبب فرو كردن و اخراج به شهر حاجت به رخصت پروانه دارند، و تورهای راهنمای هرروز ای نیز راجع به حساب این مقصود هستی و عدم دارد.

این توقفگاه منزلگاه گسترده و برزگر زمانی یکی از معشوق ترین هتل های آمریکا درخصوص عروس و دامادهایی بود که به ماه عسل می رفتند. این مکان در اوایل مهمان پذیر ای کوچک بود ولی زمانی که آخری دالان آن در سال ۲۰۰۹ آنگاه را ترک کرد دارای بیش از ۱۰۰ خانه بود. این هتل از سبک هنری کیچ برخور است. بیت ها دارای فرش هایی از کف به سقف و تختخواب های گرد هستند، و تالاب شنا (که فعلاً پر از جلبک است) شبیه به درای نكاح است.

ترسناک ترین محل اقامت کشور قبرس

خب پس چه پراكندگی بدی افتاد؟ فرانسس پائولیلو مالك این توقفگاه منزلگاه در سال ۲۰۰۹ فوت کرد، و مدت کوتاهی بعد از آن صریح شد که مشکلات مالی سطوت نیستی داشت. اقامتگاه کمتر از دو ماه پس از مرگ پائولیلو متلاشی شد، و کارگران تقاضا می کردند که ازبن چک مزد آخر خود را گرفتن نکردند. این هتل به سرعت معیل دلباخته زجر و نیستی شد.

 

مطلب پیشنهادی

فرودگاه بین المللی لارناکا را بهتر بشناسید

فرودگاه بین المللی لارناکا را بهتر بشناسید

فرودگاه بین المللی لارناکا که همانطور که از اسمش بر می آید در لارنکا و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *