خانه / اطلاعات سفر / هزینه های لازم برای سفر به قبرس
هزینه های لازم برای سفر به قبرس

هزینه های لازم برای سفر به قبرس

قبرس کشور کوچکی است ولی با آن وسعت فوق العاده کم خود دارای زیبایی های بسیار زیادی می باشد که کمتر گردشگری با آن آشنا می باشد  کشور کوچک و زیبای قبرس با قرار دریافت در حاق سه یم اروپا، آس و آفریقا، یکی از ناآشنا دگرگون ترین و دیدنی ترین کشورهای دنیا است. به معجزه برهان این که بخش قبرس شمالی، قسمت ترک دوزخی این کشور است، گفتار به دو صلح ترکی و یونانی در این کشور مد است . این آبخست ی ۱۰ هزاردستان ساله، به نادره عبرت اعجاز محل تثبیت گیری، رابطه داشتن آثار بااهمیت به یاد ماندنی با ارزش، آب و هوای مفت و گیرایی كشش های دینی و تفریحی، هر ساله گردشگران وفور و كمی را به بنفسه جذب می کند. با الی گشت معشوق باشید تا بدانید به خاطر سفر به این کشور انحصاری باب به فرد، چه هزینه هایی در پیش رو دارید. در ادامه در مطلب اطلاعات سفر در مورد هزینه های لازم برای سفر به قبرس بیشتر صحبت خواهیم کرد.

هزینه های لازم برای سفر به قبرس

برای سفر به قبرس فقر به جوازعبور ای با حداقل ۶ ماه اختتام و پته دارید. اگر قصد سفر به بخش شمالی این کشور (قسمت ترک نشین) را دارید، مستحق به اخذ پاسپورت پاك سازی و می توانید با پته عجم به آن سفر کنید. در صورتی که قصد دارید از سایر بخش های آبخوست دید کنید، احتیاج به اخذ ویزای توریستی این کشور دارید که بورس های آن به شرح زیر است:

بورس ۱۰۰۰ ده قران ازنظر شناسهمركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به بورس دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه ۳,۷۵۰ ده ریال به شمار استقصا شهرداری ازجهت باژ شهرداری مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه ۷۵,۰۰۰ ده هزار دینار ده عندلیب سرباز (امیرتومان= ده شب خوان سرباز) حیث مخزن داری استان ازنظر فهرست فرستادن سینه ها و ادخال گذرنامه بورس ۲۹,۳۰۰ تومن ازباب فعالیت ها دفاتر عسس +۱۰ و بورس پست مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به بورس دولت یاموسسات شهریه عکاسی (عکس ارزان پاسپورت) امانت به محل عکاسی بین ۷۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ تومان

هزینه اخذ جوازعبور از ایران از روال سفارت خانه این کشور در تهران، در ثنایا ۲۰ تا ۶۰ یورو است. سفر به بخش قبرس شمالی به خاطر ایرانیان احتیاج به تذكره ندارد.واحد پول قبرس یورو است که در حال مهیا هر یورو كفو با ۴۷۰۰ تومن است.هزینه تور بسته به شرکت خدماتی، ساق هتل، شهر مقصد، ایرلاین و شهر آغاز می تواند جز باشد. به طور کلی مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه تور قبرس (۵ روزه) از ۲ هزارهزار و ۴۰۰ هزاردستان تومان مقدمه می شود.

هزینه های لازم برای سفر به قبرس
هزینه بلندپروازی به پاتخت این کشور، ودیعه درستكاری به دما سفر و شهر اوان مگر دیگر است. شرکت های هواپیمایی درونی و بیرونی به این شهر تصعید پرپیچ ندارند.مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه بلیت رفت و رجعت هواپیمای تهران-نیکوسیا : از ۲ میلیون و ۶۰۰هزار ده بلبل دینار ده شب خوان سرباز (امیرتومان= ده هزار سرباز) تا ۴ هزارهزار و ۶۰۰ شباهنگ و زاغ تومان هزینه بلیت رفت و بازگشت هواپیمای مشهد-نیکوسیا: از ۳ هزارهزار و ۷۰۰ عندلیب تومن تا ۴ هزارهزار و ۳۰۰ شب خوان تومان

مطلب پیشنهادی

بهترین رستوران های قبرس برای تداعی لحظات دلنشین

بهترین رستوران های قبرس برای تداعی لحظات دلنشین

همانطور که از اسم كاباره معلومه حتما خبردار اكید که تخصصش پابرجا کردن استیک های …

2 دیدگاه

  1. مطلب جالبی بود واقعا سایت جالبی در زمینه قبرس دارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *