خانه / هتل های قبرس / معرفی هتل آژاکس لیماسل

معرفی هتل آژاکس لیماسل

هتل آژاکس ۴ بازیگر که در سال ۱۹۹۱ آفریده شده، در قلب شهر است و دسترسی آسان به جلب های مهم شهر دارد. نزدیک به بلوار های اصلی، مراکز خرید و پرسپكتیو مورد هوس اخت موزه گذشته شناسی، شهر كهنه و جدید و قلعه قرون وسطی است. این هتل با ۶ طبقه، دارای ۱۷۰ اتاق کاملا مجهز که هر اتاق دارای بالکن با تخته سیاه انگش تنما ای از باغ هتل یا شهر است.

مهمانان می توانند برای خوردن صبحانه، طعم غذاهای بین المللی و قبرسی را در كاباره اکوی آزمون کنند. هتل آژاکس لیماسل Ajax Hotel Limasol نزدیک شاهراه لیماسول است که به دو جماعت دسترسی دارد که با جوخه بین المللی لارناکا ۶۵ کیلومتر فاصله دارد و تا دریا کافیست ۱۰ دقیقه پیلده روی کنید.در این مطلب كارها خدمت گزاری ها رفاهی، تفریحی، محل و فاصله این توقفگاه منزلگاه زیبا را تا دیدنی های لیماسل دقت می کنیم. در ادامه در مطلب هتل های قبرس در مورد معرفی هتل آژاکس لیماسل بیشتر می گوییم.

مناطق شریكی با دسترسی بلاعوض :صفت بی مزد به اینترنت بی سیم مجهز شده است و خدمات تور و بلیط و کارکنان چند سعیر از دیگر كارها خدمت گزاری ها این هتل ساحلی است. میهمانان می توانند در یکی از کافه هتل که در تمام طول سال سرو دهی دارد و در کنار برم از معجون های آن استفاده کنند و از صبحانه رایگان بهره مند شوند. سوار كردن نصب كردن قطعات مختلف یك دستگاه (رادیو و قهوه و چای در منطقه ها اشتراكی هتل عرضه می شود، نشان دادن فعالیت ها میز قبول در ۲۴ ساعت و تیركش امانات و انبار بقچه نیز در معرض توان می باشد و اجرا ادا مخابره در سالن کنفرانس و ۶ اتاق جلسه در هتل امکان پذیر است و دارای مرکز تجاری و امکانات فکس و فتوکپی نیز می باشد.

خدمت ها نكاح نیز در توانایی شماست، آسانسور، آسانسور و در قسمت های اشتراكی هتل تلویزیون، قهوه، چای ومناطقی برای کشیدن پیت در نظر متاثر شده است. خدمت ها حمل و نقل فرودگاهی با پرداخت هزینه انجام می شود و پارکینگ بلاعوض :صفت بی مزد نیز در حد است. ورود به این هتل از ساعت ۲ بعد از ظهر تا نیمه شب می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تغییر دهید.

امکانات تفریحی هتل آژاکس لیماسل

این هتل دارای یک باغ زیبا که با قدم زدن در آن می توانید روح خود را جلا دهید. افزایش بر کافه های هتل که مکانی عالی برای لذت بردن از لحظات اتراق شماست، این هتل شامل استخر، حوض روباز، بركه سرپوشیده، وان حمام و جکوزی داغ، آبگرم و مرکز سلامتی، ومرکز هم آهنگی نسبت داشتن ارگانیسم می باشد و برای شناساندن كارها خدمت گزاری ها تفریحی ورزشی می توان به امکانات ورزش تنیس روی میز، دربست دوچرخه (هزینه اضافی) و زمین تنیس ایما کرد.
رستوران های هتل

صبحانه بوفه با هزینه اضافه در حد است و هر روز صبح سرو می شود.
غذاخوری پیراموس  Priamos  : این مهمانخانه مطلع و تازه كار در غذاهای مدیترانه ای است و فقط شام نمودن می شود.
مهمانخانه اکاوی Ekavi  : این كاباره ناآزموده در غذاهای بین المللی و سرو غذا برای صبحانه، چاشت و شام است.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در قدرت است.

در تمام اتاق های هتل تلفن، مكر نامرغوب و یخچالی کوچک نیز در اتاق ها دیده می شود، سرو تخت خواب راحت معاشر با ملاف های تمیز به همراه یک تلویزیون صفحه تختی با شبکه های جهانی قرار داده شده است. جمع بر این، تراس با چشم اندازی بی نظیر نیز از دیگر خصلت ها در اتاق های این هتل ساحلی است. اینترنت وای فای مجانی در آزادگی شماست و حمام نیز ادوات آرایشی-بهداشتی می باشد. اتاق ها دارای سیستم گرمایش بوده و سشوار در بندگی شما قرار می گیرد و بستر مازاد یدكی نیز در صورت التماس با مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به بورس دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه زاید میسر است. برای رزرو اتاق در این هتل سری به قسمت رزرو هتل  در سایت بزنید.

انواع اتاق های هتل آژاکس لیماسل

اتاق دبل کلاسیک با چشم انداز آداك : این اتاق ۲۵ متر پیمایش دارد، معرفی هتل آژاکس لیماسل رو به جزیره و یک تخت دو نفره بزرگ به همراه صبحانه برای دو نفر دارد.اتاق دبل کلاسیک با چشم انداز حوضچه : این اتاق ۲۵ متر سطح اندازه گیری دارد، دارای تراس رو به آبگیر و یک تخت دو نفره بزرگ به همنشین صبحانه برای دو نفر دارد.

اتاق خانوادگی کلاسیک با چشم انداز آبخوست : این اتاق ۵۰ متر مساحت دارد، دارای تراس رو به آبخو و یک تخت دو نفره بزرگ و دوتخت یک نفره به همنشین صبحانه برای دو نفر دارد. اتاق مربوط به خانواده کلاسیک با چشم انداز آبگیر : این اتاق ۵۰ متر مساحت دارد، دارای تراس رو به برم و یک تخت دو نفره بزرگ و دوتخت یک نفره به همراه صبحانه برای دو نفر دارد.سوییت اکزکیوتیو : این اتاق ۴۵ متر پیمایش دارد، دارای تراس و یک تخت دو نفره بزرگ به یار و دشمن صبحانه برای دو نفر دارد.

اتاق کلاسیک تریپل با چشم انداز تالاب : این اتاق ۲۵ متر پیمایش دارد، دارای تراس رو به حوضه و سه تخت یک نفره یا یک تخت دونفره و یک تخت یک نفره به همرا صبحانه برای سه نفر دارد.اتاق کلاسیک تریپل با چشم انداز آبخست : این اتاق ۲۵ متر پیمایش دارد، دارای تراس رو به آبخو و سه تخت یک نفره یا یک تخت دونفره و یک تخت یک نفره به همرا صبحانه برای سه نفر دارد. اتاق کلاسیک سینگل با چشم انداز حوضه : این اتاق ۲۵ متر مساحت دارد، دارای تراس رو به استخر و یک تخت دونفره به همرا صبحانه برای یک نفر دارد.

مطلب پیشنهادی

هتل مریت پارک قبرس

هتل مریت پارک قبرس (Merit Park)

هتل مریت پارک (Merit Park) در شهر گیرنه قبرس قرار گرفته و در سال ۲۰۱۱ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *