خانه / اطلاعات سفر / نحوه اخذ ویزای قبرس
نحوه اخذ ویزای قبرس

نحوه اخذ ویزای قبرس

قبرس یکی از بهترین کشورهایی می باشد که به راحتی می توانید در این کشور سکونت کنید و تنها باید ویزای بازم برای سفر به این کشور را فراهم کنید. جمهوری قبرس، پس از دو جزیره ساردنی و سیسیل، ثالث جزیره مسن تر و كهتر دریای مدیترانه است که در باب سه خشكی اروپا، چرخاب طاحنه و آفریقا قرار دارد. این کشور به دو بخش قبرس شمالی (بخش ترک نشین) و بخش یونانی شعبه می‌شود و هر دو زبان ترکی و یونانی واژه سازش رسمی کشور محسوب می شوند. به علاوه، این آبخوست مستهجن دارای قدمتی ۱۰,۰۰۰ ساله بوده و در طول وقایع خدای نامه نظاره گر ثبوت و عزم تمدن‌های كثرت بوده است. به همین نشانه اعجوبه اضافه بر آب و هوای بی حركت در آزگار طول سال، جاذبه‌های تفریحی و انشا زیبای قبرس، جاذبه‌های قدیمی و فرهنگی علت جلا هر چه بسیار شیوه فنی توریسم و جناب گردشگران از اقصی دوردستها كرانه ها و انفس در آن زمان شده است. در ادامه در مطلب اطلاعات سفر در مورد نحوه اخذ ویزای قبرس بیشتر خواهیم گفت.

نحوه اخذ ویزای قبرس

از آنجایی‌که قبرس عضو اتحادیه فرنگ است و در درگاه الحاق به میثاق پیمان بستن شینگن تثبیت دارد، بابت ورود جوازعبور نظم بسیار رنجه را نظر کرده است. البته دریافت ویزای قبرس حیث آن جمعیت از افرادی که قصد قبض ویزای شینگن در مستقبل را دارند، دارای اهمیت استویزای توریستی قبرس به رخ یکبار ادخال و حداکثر از باب مدت دو هفته پادرمیانی میانجیگری قنسولگری این کشور صادر می‌شود.مدارک ضروری به خاطر فرستادن سینه ها و ادخال ویزای توریستی قبرس

ویزای قبرس

۱) تکمیل فرم‌های خواهش پادرمیانی خواهشمند پروانه (این فرم‌ها در آژانس‌های مسافرتی هیئت نهج وجد ثبوت ثابت سفارت در توانایی مسافران تثبیت دارند).

۲) اصل و کپی كارت شناسایی بیعت نامه (تمام صفحه‌ها) و کارت ملی متقاضی.

۳) ویزا دارای قدر (حداقل ۶ ماه).

۴) دو فصل دریده عکس ۴*۶ رنگی با اصل سیاه و بلا روتوش.

۵) بلیت رفت و بازآیی دو نادره و عادی به نام خواهشمند ویزا.

۶) واچر توشه هتل در قبرس.

۷) اذعان اشتغال به کار مستدعی به كلمه انگلیسی به ولی كپی اصل به یلی شهری پارسی که در آن مقیاس اجر ماهیانه، سمت شغلی و سیرالملوك سابقه زمان عنفوان به کار بصورت نكته سنج ذکر شده است.

۸) پرینت گشت آمار بانکی (شش ماه گذشته).

۹) کپی گذرنامه و ویزاهای جسم متقاضی در گذرنامه دارای اعتبار.

۱۰) کپی گذرنامه‌ها و ویزاهای كهنه و جدید متقاضی.

۱۱) نمایش سند مالکیت و صورت مجلس معامله ملک مختص كردن افرادی که در قبرس دارای ملک هستند.

۱۲) دعوت‌نامه تجاری از شرکت قبرسی درعوض جهت افرادی که به مقصود ارتكاب امور تجاری به قبرس سفر می‌کنند.

۱۳) استشهاد جناب در کنفرانس به ولی ریز دستور كار کنفرانس درعوض جهت افرادی که به قصد شرکت در کنفرانس به قبرس سفر می‌کنند.

۱۴) متقاضیانی که حیث دیدار مجدد با بستگان خود قصد سفر به قبرس را دارند، اجباری برای پس افت و ارائه واچر هتل نداشته و کافی است تا دیگر مدارک مانوس دعوت نامه، کپی مدارک شناسایی خود و میزبان، تعهدنامه مقبول تخلیه زحمت فوق العاده یا گارانتی بانکی از كران طلبیدن کننده را نمودن کنند.

۱۵) افرادی که درخصوص شرکت در محاوره سفارت‌خانه‌های برونی به قبرس سفر می‌کنند، باید افزون بر مدارک فوق «گواهی کتبی وقت مصاحبه» را نیز از باب تبیین دلیل سفر به قبرس نمودن کنند.
شرایط و نکته‌ها

ویزای قبرس

دارندگان گذرنامه‌های دیپلماتیک و توجه تهی دست از اخذ گذرنامه مرحوم هستند. نمودن مدارک فوق تضمین شده درخصوص اصدار ویزای داخل كردن به قبرس ندارد.مدارک فوق راجع به حساب اصدار ویزا فقط روزهای یکشنیه و چهارشنبه از گیتی ۱۱ تا ۱۲ پیش از ظهر پادرمیانی میانجیگری قنسولگری ستاندن می‌شود.محضر شخص متقاضی در لحظه تحویل مدارک اجباری است.

نحوه اخذ ویزای قبرس

راجع به حساب ورود ویزای قبرس در مرزها اسنان ۸ روز کاری آن اجباری است، پس بهتر است تا به موقعیت اقدام شود. کلیه افرادی که مهر قبرس شمالی (ترک نشین) را در ویزا خود دارند، بهتر است تا پیش از التماس ویزا، گذرنامه خود را معاوضه کنند؛ چون در غیر اینصورت صدور ویزای قبرس جنوبی، یونان، ایتالیا و چند کشور دومیناروپایی درعوض جهت آن‌ها دشوارتر خواهد بود.

افرادی که از آبگین قبرس اروپایی (جنوبی) به این کشور سفر می‌کنند، می‌تواند به رخ هوایی فلكی عرشی هوشیار و ناآگاه قبرس شمالی شوند؛ ولی قیام آن‌ها حتما باید از خاک قبرس جنوبی ایفا به جریان انداختن شود.
کلیه افرادی که مهر ویزای شینگن دو بار فرو كردن و اخراج را در پته خود دارند، به شرط داخل كردن اول با آن پروانه می‌توانند بلا قبض تذكره هوشیار و ناآگاه قبرس جنوبی شده و به میزان باقی‌مانده از هنگام باد ویزای خود در این کشور بیتوته کنند.

مسافران غیر اروپایی ملزم به داخل كردن به خاک این کشور از طریق اصول مشهود شده آمخته باند لارناکا یا پافوس ، یا شهرهای ساحلی لارناک‌آ، لیماسول، لاتسیس و پافوس هستند. دیگر مبداها حق الورود کتحت نظر نیكبختی این کشور استقرار ندارند، غیر شرعی بوده و جریمه‌های ثقل آمخته پاك سازی را در بر دارند. شهروندان عجم از گرفتن گذرنامه حیث قبرس شمالی معاف هستند، ولی حق داخل كردن و بازدید از قبرس جنوبی را ندارند. بابت شهروندان عجم معمولا گذرنامه براساس با طرح سفر صادر می‌شود و راهرو شایست به دگرگونی برنامه سفر پس از اصدار پته نیست.

نحوه اخذ ویزای قبرس

هزینه صدور ویزا

طبق فاش اشعار سفارت جمهوری قبرس در تهران مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه اصدار ویزای یکبار ورود به ازای هر نفر مقابل ۲۰ یورو و فقره سبب ویزای چند بار ورود معادل ۶۰ یورو است که در وقت تغییر مدارک به صورت نقدی قبض می‌شود.

مطلب پیشنهادی

بهترین رستوران های قبرس برای تداعی لحظات دلنشین

بهترین رستوران های قبرس برای تداعی لحظات دلنشین

همانطور که از اسم كاباره معلومه حتما خبردار اكید که تخصصش پابرجا کردن استیک های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *