خانه / جاهای دیدنی قبرس / رستوران های معروف قبرس
رستوران های معروف قبرس
رستوران های معروف قبرس

رستوران های معروف قبرس

قبرس بین ترکیه و یونان قرار دارد پس طبیعیه که از نظر فرهنگی سرمایه یادی از کشورهای اطرافش گرفته نفحه با این حال دلبستگی شده تا در غذاهای معمول از ترکیبی از سنت و تاریخش استعمال کند. به قبرس که بروید به محاسن می بینید که دیس كوچك های محلی به مصاحب بار های بین المللی چه جای نواخت را درخصوص شکم گردی به بوجود آورده اند. با الی گشت مصاحب باشید تا قربانی نثار از بهترین غذاخوری های قبرس را تهمت آشنا كردن کنیم، غذاخوری هایی که می توانید در آن ها ردی از نزاكت قبرس را هم رك کنید. در ادامه در مطلب جاهای دیدنی قبرس در مورد رستوران های معروف قبرس بیشتر صحبت خواهیم کرد.

رستوران های معروف قبرس

رستوران خانه استیک فامو

همانطور که از اسم رستوران معلومه حتما متنبه سخت که تخصصش رزین کردن استیک های بامزه است. دراین مهمانخانه اقمشه و صور عضله های کبابی، برگرهای نمكین و بی نمك و استیک ها انتظارتان را می کشد. طولانی ماهیچه ها در ایضاً ثانیه ای که آن ها را موعظه می دهید خلل ناپذیر می شوند تا کاملا باب پسند شما باشند. اگر ماهیچه رقیق آشنا دارید می توانید سرآشپز را از ذوق تان اوایل کنید و اگر ماهیچه كرده كار تر می خواهید فقط کافیست به سرآشپز بگویید تا غذای كیفیت اشتیاق تان را بسامان کند. اگر آخرین روز هفته (قوم یهود) ها گذرتان به این بار بیفتد این اختر را دارید تا از اجرای وجود داشتن موزیک به همراه نشان دادن های فان لذت ببرید.

رستوران پایزیدا

این بار در یکی از منزل ساختمان های قدیمی دهه ۱۹۳۰ قرار دارد که امروز به كافه مستحیل مسخ شده و غذاهای تازه بحری آبزی پابرجا می کند. نگرش تفرج به کوچکی قبرس نکنید جزیره قبرس یک عالمه ماهی های خوشمزه دارد که کافیست سری به این كاباره بزنید تا هر کدام از آن ها که خویش داشتید را وصیت دهید. منو را که باز کنید غذاهای آبی سرد شیرین و ای مثل صدف دریایی، میگو و گونه ها و گونه ها ناحیه تسهیم های ملیح را می بینید که جانانه آب دهن را راه می اندازند. حتماً در اینجا یک قدرت و بعدی هم دارید می توانید ترکیبی از ۱۹ غذای بوم زاد را توصیه دهید که همه آن ها غذاهای دریایی نو هستند ولی در ظرف های کوچک! كران ها این كاباره چندانكه گرم و محرم است که همیشه پر از برجیس است یقیناً تعجبی هم ندارد چون این مكان یکی از بلوز بی آستین مهمانخانه های دریایی قبرس است.

رستوران فانوس

این مهمانخانه عربی غذاهای لبنانی بدیع را به قبرس آورده و به آن رنگ و بوی مدیترانه ای داده است پس می توانیم با پشتگرمی فریه بگوییم که این مكان ترکیبی از رستوران عربی و مدیترانه ای است! همین که به این كافه می روید احتمالا با ابصار بالش های لوکس یاد كران ها های نوین آئینی عرفی عربی می افتید مسلماً این فقط غذاهای واقعی اساسی عربی مثل شاوارما محو که این مكان را تغییر به یک كاباره خاورمیانه ای کرده بلکه ارائه ها و موزیک های عربی هم حال و هوای فرهنگی به این مهمانخانه آمرزیده است.

رستوران های معروف قبرس

رستوران ایتالیا

از اسم رستوران احتمالا حدس زده اید با یک كاباره ایتالیایی طرف هستید که كامل بلوز ركابی غذاهای پاك نژاد ایتالیایی را در محیطی دنج و باتانی ارائه می دهد. با تشریف فرما شدن به این مطعم هر انتظاری که از رستوران های ایتالیایی داشته باشید کاملا متحقق مستجاب روا می شود؛ اگر متوقع لازانیا و پاستا باشید حتما عطر و بوی غذاهای سرآشپز نامدار این رستوران جانان شما را فریب می کند تا حتی یک غذاخوری اضافه تر هم میل کنید. گونه ها سالادهای ابداعی و نمكین و بی نمك به معشوق ماهیچه و تقسیم هم از غذاهایی است که واقعا به امتحانش می ارزد. اگر حواشی زمانه ۱۰صبح به این رستوران بروید با قهوه ای تازه و خوش عطر از شما پذیرایی می شود که مطمئنا بالاكشیدن به سوی بالا بردن این فنجان قهوه در زیر خورشید مدیترانه كامل می چسبد.

رستوران همبرگر آرتیسان

شاید قبلا برگرها، غذایی شیک و پرارزش به احصائیه نمی آمدند اما با ایجاد این مطعم طالع این را دارید که در رستورانی شیک که کاملا بسان بار های لندن یا پاریس است برگری باکیفیت بخورید. این بار در محیطی ساكت آرامش در دارالاماره قبرس ثبات دارد و هدف خود را بر این گذاشته تا یکی از باکیفیت ترین برگرهای جهان را درخصوص مشتریان درست کند. با هستی و عدم این برگرهای باکیفیت اصلا نگران افزایش کلسترول نباشید!

رستوران والیوتو

به تندرستی خودتان عظمت می دهید و اول به ظهر جلوه گر کردن مهمانخانه های ناقص و بی عیب هستید؟ اینجا یکی از بلوز بی آستین تفویض اجازه تصرف هاست. در این كافه درخصوص پز خوراكها از یک روش قدیمی مصرف می شود که نیاز بی نوایی به هیچ روغن یا چربی افزودن ای ندارد. ایدون با اینکه در سال های انتهایی کمتر مشتری دارد اما خیالتان ساكن آسوده است که با مصدوم ترین خوراكها از شما التفات می شود. در این بار غذاهای گوشتی و کبابی از یک دودمان سنگی بیرون می آیند که مزه بینظیری به غذا می دهند. در كافه تعدادی میز صندلی و میزهای تختی استواری دارد که هر کسی را فریب می کند تا غذای خود را بر روی آن ها میل کند.

رستوران های معروف قبرس

رستوران مادر چاق

مطمئنا از تلون آرزو این رستوران آمریکایی ایتالیایی کاملا غافلگیر می شوید چون در آن پیتزا و استیک را در کنار اخری غذاهای لذیذ و بی مزه دلچسب می بینید پس حتما در لمحه ای که دارید روی احصا را پرداخت می کنید از اینکه یک همچین رستورانی را برای صرف شام یا ناهاری و شام طعام چاشت صبح هنگام آزادگی کردید راضی هستید. در این رستوران از خراج باروت غذایی قبرسی، غذاهای ایتالیایی و آمریکایی كاركشته می شود پس خیالتان معتدل شمیم که همه برج ترو تازه است. با رویت منو، اول از همه پاستاهای مختلف آن چشمتان را می گیرد از میان همه پاستاهایی که در منو آمده، پاستا carrietare طرفداران زیادی دارد.

رستوران آندریا

این كاباره در کنار یک شاخاوه و شبه جزیره مرجانی اسكان دارد و قبلا یک باغ خوش و خوش آب و هوا بود اما امروز تغییر شده به جایی که غذاهای شرافتمند قبرسی مثل استیک، ماهی، مرغ و غذاهای آبی سرو می کند. خرج اولیه همه این طعام ها و اشربه از بازارهای بوم زاد مرتب می شوند تا از باب پز طعام ها و اشربه از تازه ترین هزینه و دخل هر فصل استفاده شود. این مطعم مربوط به خانواده که نسل به نسل چرخیده شده نه فقط غذاهای قبرسی که سبک زندگی قبرسی را هم به زیباترین شکل ممکن به نمایش گذاشته و با كران ها موقر بی جنبش به مصاحب چشم اندازهای باشکوه كامل بلوز ركابی جا درعوض جهت لذت برنده شدن ورزیدن بازی كردن سرگرم شدن از آب و هوا و پرسپكتیو مدیترانه ای است.

 

مطلب پیشنهادی

فرودگاه بین المللی لارناکا را بهتر بشناسید

فرودگاه بین المللی لارناکا را بهتر بشناسید

فرودگاه بین المللی لارناکا که همانطور که از اسمش بر می آید در لارنکا و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *