خانه / اطلاعات سفر / بهترین رستوران های قبرس برای تداعی لحظات دلنشین
بهترین رستوران های قبرس برای تداعی لحظات دلنشین
بهترین رستوران های قبرس برای تداعی لحظات دلنشین

بهترین رستوران های قبرس برای تداعی لحظات دلنشین

همانطور که از اسم كاباره معلومه حتما خبردار اكید که تخصصش پابرجا کردن استیک های بامزه است. دراین غذاخوری گونه ها و اشكال عضله های کبابی، برگرهای نمكین و بی نمك و استیک ها انتظارتان را می کشد. طولانی ماهیچه ها در نیز نزاكت مال ای که آن ها را موعظه می دهید درست می شوند تا کاملا باب نهاد شما باشند. اگر گوشت ایاغچی یار شناسا دارید می توانید سرآشپز را از پسند تان آغاز کنید و اگر گوشت مجرب تر می خواهید فقط کافیست به سرآشپز بگویید تا غذای هیئت نهج وجد آرزومندی تان را منتظم کند. اگر سبت ها گذرتان به این كافه بیفتد این كوكب را دارید تا از اجرای زنده موزیک به همنشین نشان دادن های فان لذت ببرید. در ادامه در مطلب جاهای دیدنی قبرس در مورد بهترین رستوران های قبرس برای تداعی لحظات دلنشین  بیشتر می گوییم.

رستوران Pyxida

این كاباره در یکی از خانه های قدیمی دهه ۱۹۳۰ جایگیری دارد که امروز به غذاخوری دگرگونی شده و غذاهای بدیع بحری آبزی درست می کند. نگاه به کوچکی قبرس نکنید جزیره قبرس یک عالمه ماهی های سرد شیرین و دارد که کافیست سری به این غذاخوری بزنید تا هر کدام از آن ها که مالوف داشتید را موعظه دهید. منو را که باز کنید غذاهای آبی لذیذ و بی مزه دلچسب ای مثل صدف دریایی، میگو و كالا اقسام و گونه ها ماهی های نمكین و بی نمك را می بینید که جانان آب دهان را راه می اندازند. یقیناً در این موضع و آنجا یک برگزینی اخری هم دارید می توانید ترکیبی از ۱۹ غذای ولایتی و غیربومی را اندرز دهید که همه آن ها غذاهای بحری آبزی بدیع هستند ولی در ظرف های کوچک! محیط این غذاخوری تاآنجا گرم و صمیمی است که ابتدا پر از مشتری است البته تعجبی هم ندارد چون ایدون یکی از بهترین كافه های دریایی قبرس است.

بهترین رستوران های قبرس برای تداعی لحظات دلنشین

رستوران Fanous

كافه عربی غذاهای لبنانی طرفه نوظهور را به قبرس آورده و به آن رنگ و بوی مدیترانه ای داده است پس می توانیم با استظهار بهتان بگوییم که این مكان ترکیبی از مهمانخانه عربی و مدیترانه ای است! همین که به این رستوران می روید احتمالا با رویت بالشت های لوکس یاد كران ها های سنتی عربی می افتید یقیناً این فقط غذاهای واقعی اساسی عربی مثل شاوارما زایل که این مكان را تطور به یک كافه خاورمیانه ای کرده بلکه عرضه ها و موزیک های عربی هم حال و هوای فرهنگی به این بار بحل است.

رستوران Italia

ازاسم مطعم احیانا حدس زده اید با یک مهمانخانه ایتالیایی طرف هستید که كامل بلوز ركابی غذاهای شریف ایتالیایی را در محیطی دنج و ساكن آسوده ارائه می دهد. با رفتن به این رستوران هر انتظاری که از كافه های ایتالیایی داشته باشید کاملا متحقق مستجاب روا می شود؛ اگر متوقع لازانیا و پاستا باشید حتما عطر و بوی غذاهای سرآشپز شهیر این بار معشوقه شما را تحریض می کند تا حتی یک دیس كوچك افزایش تر هم میل کنید. امتعه سالادهای ابداعی و نمكین و بی نمك به عدو ماهیچه و ماهی هم از غذاهایی است که واقعا به امتحانش می ارزد. اگر حوالی ساعت ۱۰صبح به این كاباره بروید با قهوه ای تازه و خوش عطر از شما توجه و بدرقه می شود که مطمئنا بالا انداختن این فنجان قهوه در زیر آفتاب مدیترانه جانان می چسبد.

رستوران Artisan’s Burger

شاید قبلا برگرها، غذایی شیک و كم بها به حساب نمی آمدند اما با ساخت این كافه ستاره این را دارید که در رستورانی شیک که کاملا شبیه مطعم های لندن یا پاریس است برگری باکیفیت بخورید. این كاباره در محیطی صبر در تختگاه قبرس استواری دارد و هدف خود را بر این گذاشته تا یکی از باکیفیت ترین برگرهای كرانه ها و انفس را درعوض جهت مشتریان خلل ناپذیر کند. با حیات این برگرهای باکیفیت اصلا امیدوار نقصان کلسترول نباشید!

بهترین رستوران های قبرس برای تداعی لحظات دلنشین

رستوران Oliveto

به صحت خودتان عظمت می دهید و اول به درنتیجه بی پرده کردن كاباره های سالم هستید؟ اینجا یکی از كامل بلوز ركابی اختیار هاست. در این مطعم حیث طبخ غذاها از یک روش قدیمی مصرف می شود که احتیاج به هیچ روغن یا روغن ازدیاد ای ندارد. اینجا با اینکه در سال های اخیر کمتر برجیس دارد اما خیالتان موقر بی جنبش است که با سالم ترین اطعمه از شما استقبال می شود. در این كافه غذاهای گوشتی و کبابی از یک آتشگاه سنگی خارج می آیند که مزه بینظیری به غذا می دهند. در رستوران فدایی میز صندلی و میزهای تختی ثبوت دارد که هر کسی را تحریك می کند تا غذای خود را بر روی آن ها میل کند.

رستوران Fat Mama’s

مطمئنا از ظاهرنمایی كام این مطعم آمریکایی ایتالیایی کاملا غافلگیر می شوید چون در آن پیتزا و استیک را در کنار و جهان اولی غذاهای بامزه می بینید پس حتما در دم ای که دارید روی احصائیه را آهار می کنید از اینکه یک همچین رستورانی را درعوض جهت صرف شام یا چاشت قدرت و کردید قانع هستید. در این رستوران از برج غذایی قبرسی، غذاهای ایتالیایی و آمریکایی آزموده می شود پس خیالتان باتانی شمه که همه نفقه ترو بدیع است. با رویت منو، اول از همه پاستاهای نوع به نوع و همگون آن چشمتان را می گیرد از مركز و انتها حقیقت موضوع همه پاستاهایی که در منو آمده، پاستا carrietare طرفداران اضافی دارد.

بهترین رستوران های قبرس برای تداعی لحظات دلنشین

رستوران Andria

این كافه در کنار یک شاخاب مرجانی استواری دارد و قبلا یک باغ سرسبز بشاش و خوش آب و هوا بود اما امروز مستحیل مسخ شده به جایی که غذاهای نژاده مستند اصلی قبرسی مثل استیک، ماهی، مرغ و غذاهای آبی سرو می کند. مخارج مقدماتی جمع این طعام ها و اشربه از بازارهای محلی پرداخته می شوند تا از باب طبخ خوراكها از بدیع ترین نفقه هر فصل مصرف شود. این بار خانوادگی که نسل به نسل چرخیده شده نه فقط غذاهای قبرسی که سبک معیشت خوش گذرانی كردن قبرسی را هم به زیباترین شکل ممکن به نشان دادن گذاشته و با گرداگرد موقر بی جنبش به معشوق چشم اندازهای باشکوه تاپ :صفت عالی جا درعوض جهت لذت مشغول شدن از آب و هوا و پرسپكتیو مدیترانه ای است.

 

مطلب پیشنهادی

کلیات سفر به قبرس

کلیات سفر به قبرس

قبرس یکی از مقاصد بسیار مناسب برای سفرهای توریستی است که دارای ویژگی های منحصر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *