خانه / هتل های قبرس / هتل ۴ ستاره ی ریورساید گاردن ریزورت ارجان

هتل ۴ ستاره ی ریورساید گاردن ریزورت ارجان

هتل ریورساید گاردن ریزورت ارجان قبرس دارای كارها خدمت گزاری ها اجابت ۲۴ ساعته است و در هر زمانی که مسافری به این هتل رجوع نمایند، می توانند به سادگی اتاقی که رزرو کرده را، اخذ نماید. ابواب جمعی هتل همگی به زبان های فرانسوی، ترکی و انگلیسی صحبت می نمایند و مسافران هتل می توانند به این زبان های مختلف با آنان پیوند برقرار کنند. در هتل ریورساید گاردن ریزورت ارجان قبرس، مسافرانی که آدم منسوب ومربوط به خانه دارند نمی توانند آن را به همنشین خود داشته باشند. در ادامه در مطلب هتل های قبرس در مورد هتل ۴ ستاره ی ریورساید گاردن ریزورت ارجان بیشتر صحبت می کنیم.

اگر به معشوق خود فرزندتان را می برید، باید بدانید که کودکان می توانند از تخت کودک و یا تختی مجزا به التماس شما استعمال نمایند و هتل ز اسباط شما ستقبال می نماید ولی قبل از ان باید حتما به این نکته توجه داشته باشید که همه ظرفیت ها بی كران است و اتاق دارای ظرفیت اضافه زاید برای اسباط شما نمی باشد.

از دیگر خدمت ها این هتل می توان به سرو روزانه ی كارها خدمت گزاری ها پاكیزگی اتاق ها، سالن تلویزیون، نامه ی صبح، خدمت ها خشکشویی با بورس ی اضافی و حمل بار می باشد. در این هتل استعمال دخانیات در فضای عمومی حرام است و برای آن فضای مخصوصی تمهید و مدل سازی نشده است.

خدمات بسته بندی بارهای مسافران نیز در این هتل اعمال می گیرد. در این هتل در صورت نیاز در ضمن رزرو اتاق، خواهش اتاقی با گاوصندوق کنید.اگر در مدت زمان اقامتتان از خودروی شخصی كاربرد می کنید باید این نکته را بدانید که هتل دارای آشیان پارک مایه به صورت خصوصی است و برای استفاده از آن حاجتمند به رزرو و همگونی از قبل با هتل را ندارید. در این هتل، در همگی فضاهای شریكی و اتاق ها، مسافران امکان دسترسی به اینترنت پر سرعت رایگان را دارند. برای قبول در این هتل ساعت ۱۶ بعد از ظهر و برای خروج، باید ساعت ۱۲ ظهر اتاق را استرداد دهید. تمامی فضاهای عمومی این هتل مجهز به تلسكوپ های مداربسته می باشند.

امکانات تفریحی هتل ریورساید گاردن ریزورت ارجان قبرسدر این هتل ۴ آكتور می توانید از گزینه های تفریحی مختلفی که هتل در اختیار مراجعین و مسافرین خود می گذارد، استعمال نمایید. شربت های ارجان ی همچون؛ چای، قهوه، شکلات داغ و آب میوه را در این هتل می توانید نوش جان نمایید.

از اسنک های این هتل حتما بچشید و به مهمانخانه های آن بروید. در حوالی شما پر از رستوران های نوع به نوع و همگون و با کیفیت است. برای گردش به تراس و یا باغ این هتل بازگشت نمایید. در این هتل مرکز گاز پینه و مصونیت و خطر اعضا وجود دارد. به حوضه هتل بروید و از آن استفاده کنید.

تمامی اتاق و سوئیت هتل ریورساید گاردن ریزورت ارجان قبرس دارای مدل سازی زیبا و راحت و در عین حال راحت و مدرن هستند. هر کدام از اتاق های این هتل دارای تلویزیون های صفحه تخت و ماهوار ای هستند.دستگاه عفت و تنظیم هوا که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، كامپیوتر) كنار صفحه تخت ماهوره ای، وسیله اندام پخش موزیک، سرو بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز و در کل امکاناتی مفت دیگر، از جمله امکانات اتاق های این هتل می باشد.

اتاق های هتل

  •  اتاق های معیار دابل (Standard Double): سطح اندازه گیری این اتاق ها ۲۰ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره است.
  •  اتاق های نمونه و غیراستاندارد کوئین (Standard Queen): پیمایش این اتاق ها ۲۰ متر است و دارای یک تخت ۲ نفره است.
  • اتاق های سوپریور دابل (Superior Double): پیمایش این اتاق ها ۲۰ متر است و دارای یک تخت ۲ نفره ی بزرگ است.
  • اتاق های سوپریور کوئین (Superior 1 Queen): مساحت این اتاق ها ۲۰ متر است و دارای ۲ تخت دو نفره ی بزرگ است.
  • اتاق های دلاکس (Deluxe): پیمایش این اتاق ها ۲۰ متر است و دارای ۱ تخت دو نفره ی بزرگ است.

خدمات رفاهی هتل

فاصله ی هتل هتل ریورساید گاردن ریزورت ارجان قبرس تا گیرایی كشش های ارجانکرنیا هاربور: این آلبوم ۱۲٫۱ کیلومتر دورتر بوده که ۲۱ لطیفه با سامان برای التصاق به آن راه است.قلعه ی کرنیا: این قلعه ۱۳٫۶ کیلومتر دورتر بوده که ۳۰ لمحه با افزار برای الحاق به آن راه است.

ساحل: این ساحل ۴۴٫۸ کیلومتر دورتر بوده که ۵۳ دقیقه با دستگاه برای پیوستن به آن راه است.بلاپیس: این مجموعه مشتهر ۱۶٫۵ کیلومتر دورتر بوده که اسعت و ۳۶ لمحه با ماشین برای التصاق به آن راه است.قلعه ی سنت هیلاریون: این قلعه ی باستانی مربوط به تاریخ مهم ۲۶٫۳ کیلومتر دورتر بوده که ۴۰ نكته لحظه با سامان برای التصاق به آن راه است.

قلعه ی بوفاونتو: این قلعه ۳۶٫۸ کیلومتر دورتر بوده که ۱ ساعت و ۳ دقیقه با آلت برای پیوند به آن راه است.مجموعه ی کاراپز: این كلكسیون ۴۷٫۶ کیلومتر دورتر بوده که ۵۹ دقیقه با مایه برای التصاق به آن راه است.قلعه ی کانترا: این کاخ ۶۹٫۱ کیلومتر دورتر بوده که ۱ ساعت و ۷ دقیقه با اسباب برای وصل و انفصال به آن راه است.

مطلب پیشنهادی

هتل مریت پارک قبرس

هتل مریت پارک قبرس (Merit Park)

هتل مریت پارک (Merit Park) در شهر گیرنه قبرس قرار گرفته و در سال ۲۰۱۱ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *